Суд визнав, що мешканка Луганщини стала переселенкою через збройну агресію Росії проти України

Суд визнав, що мешканка Луганщини стала переселенкою через збройну агресію Росії проти України

651
Ukrinform
Суд встановив, що мешканка м. Щастя (Луганщина) Анастасія Ярошенко стала вимушеною переселенкою через збройну агресію Росії проти України.
Про цю перемогу на юридичному полі бою написала в Facebook сама дівчина. 
“Відсьогодні я не просто ВПО!!!  28.03.2017 Новоайдарський районний суд Луганської області встановив юридичний факт, що моє вимушене переселення з окупованої території Луганської області у травні 2014 року  відбулося внаслідок збройної агресії Російської Федерації  проти України. Дякую судді за всебічний об'єктивний розгляд справи”, - підкреслила Ярошенко. 
За її словами,  готувати документи для суду допомагали активісти "Всеукраїнського  руху Сила права”.   
“Поки що на руках маємо Рішення вступної та резолютивної частини, за 5 днів повний текст судового Рішення, свідчень та огляд матеріалів справи. В цих документах я вперше публічно розповіла про, на щастя, короткостроковий полон у Донецьку; власні страхи та переживання,  пов'язані із подіями під час захоплення Луганська та втечі з рідного міста... Більше розповім, коли отримаю повне Рішення суду. Нині час маленької радості, нарешті Перемога,  а не Зрада))))”, - пише Ярошенко. 
Вона також додала, що  законних юридичних рішень із визнанням збройної агресії РФ проти України стає все більше: “Рішення  моєї   справи сьогодні не єдине, аналогічний юридичний факт вимушеного переселення встановлено щодо Звєрєва Германа Рідовича”. 
Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>