Керівника

Керівника "Азовмашу" судять за невиплату зарплати

1004
Укрінформ
В Маріуполі за невиплату заробітної плати на загальну суму 2,5 млн грн на лаві підсудних опинився керівник ПАТ «Азовмаш».

Про це у п'ятницю повідомили у прес-службі прокуратури Донецької області.

«Маріупольською місцевою прокуратурою № 2 за оперативним супроводженням Управління захисту економіки в Донецькій області завершено досудове розслідування за ч.1 ст. 175 Кримінального кодексу України (невиплата заробітної плати) стосовно керівника ПАТ «Азовмаш», - йдеться у повідомленні.

За словами начальника Кальміуського відділу Маріупольської місцевої прокуратури №2 Євгена Даглі, досудовим розслідуванням було встановлено, що підозрюваний, виконуючи організаційно-розпорядчі та адміністративно-господарські функції, будучи керівником підприємства та службовою особою з лютого по липень 2016 року безпідставно, умисно не виплатив заробітну плату 83 працівникам підприємства на загальну суму 2,5 млн грн.

Наразі обвинувальний акт прокуратурою затверджено та спрямовано до суду для розгляду по суті.

Крім того, за клопотанням прокурора слідчим суддею винесено ухвалу про накладення арешту на рахунки підприємства шляхом заборони будь-яких видаткових операцій по рахунках, за виключенням виплати заробітної плати та обов'язкових платежів до державного бюджету зі сплати податків та зборів.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-