SELECT p.id,p.filename, p.memo_ukr memo, g.photo_id main_photo, g.name_ukr gname FROM photos p LEFT JOIN galleries g ON g.id=p.gallery_id AND g.photo_id=p.id WHERE p.gallery_id=? ORDER BY main_photo DESC, p.weight На Харківщині ветерани АТО тренуватимуть загони тероборони - 18.03.2017 17:40 — Новини Укрінформ
На Харківщині ветерани АТО тренуватимуть загони тероборони

На Харківщині ветерани АТО тренуватимуть загони тероборони

Фото
1424
Ukrinform
До підготовки загонів тероборони на Харківщині будуть залучені ветерани АТО.

Про це заявила в суботу голова Харківської ОДА Юлія Світлична під час інспектування навчальних зборів для районних військкомів з питань тероборони, проведених на навчальній базі МВС у Сокільниках, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Програма територіальної оборони на 2016-2017 роки включає не лише головний план заходів, але й підкріплена матеріально: для реалізації програми в обласному бюджеті передбачено близько 6 млн грн. Завдання - системно організувати підготовку загонів із залученням ветеранів АТО, військових і громадських організацій... Саме тероборона може стати ядром зміцнення обороноздатності кожного району області", - зазначила Світлична.

За словами обласного воєнкома полковника Юрія Калгушкіна, загони тероборони створені в усіх районах області. "Навчання для районних комісарів проводяться у Харкові кожні два місяці, а для керівників загонів тероборони - щовихідних" - зазначив Калгушкін.

Інструктивно-методичні заняття з питань територіальної оборони провели у Харкові / Фото: Мадієвський В'ячеслав. Укрінформ


Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-