СЦКК отримала гарантії сторін для відновлення фільтрувальної станції в Авдіївці

СЦКК отримала гарантії сторін для відновлення фільтрувальної станції в Авдіївці

897
Укрінформ
У п'ятницю в Авдіївці мають бути проведені роботи по запуску Донецької фільтрувальної станції, оскільки в СЦКК отримали гарантії з обох сторін.

Про це "Українській правді" повідомила українська сторона СЦКК.

"На сьогодні заплановані роботи із запуску ДФС. З обох сторін є гарантії безпеки для співробітників ДФС", - сказали в СЦКК.

Як повідомляв Укрінформ, у Авдіївці станом на 7 год. 17 березня централізоване електропостачання відновлено. Теплопостачання у місті, де проживає близько 22 тис. чоловік, здійснюється централізовано за рахунок теплоенергоцентралі Авдіївського коксохімічного заводу. Вирішується питання щодо відновлення роботи Донецької фільтрувальної станції за умови безпеки працівників. Створено запас води в міському резервуарі об'ємом 4 тис. м3, з якого здійснюється подача води населенню за графіком.

14 березня в результаті бойових дій стався порив повітряної високовольтної лінії електропередач 110 кВ, внаслідок чого припинено електропостачання м. Авдіївка, а також Авдіївського коксохімічного заводу та Донецької фільтрувальної станції, які централізовано забезпечують водою та теплопостачанням місто.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-