Ахметов втратив контроль над своїми готелями в ОРДЛО

Ахметов втратив контроль над своїми готелями в ОРДЛО

1578
Укрінформ
Менеджмент готелів "Донбас Палас" і "Парк Інн" в Донецьку був відсторонений від управління підприємствами представниками самопроголошеної так званої "ДНР".

Про це повідомила прес-служба компанії ЕСТА Холдинг, що входить в холдинг СКМ Ріната Ахметова.

"Впродовж 3-х років військового конфлікту в окремих районах Донецької та Луганської областей України готелі Групи, розташовані в Донецьку, продовжували працювати виключно в українському правовому полі, забезпечуючи стабільною роботою і зарплатою більше 200 чоловік", - заявив генеральний директор компанії ЕСТА Холдинг Максим Громадцов.

За його словами, останніми роками готелі були місцем проживання і штабом міжнародних гуманітарних організацій, таких як ОБСЄ, ООН, ЮНІСЕФ та багатьох інших.

"З сьогоднішнього дня ми більше їх не контролюємо. Ми будемо боротися за повернення контролю над ними всіма доступними нам правовими методами", - додав він.

Як зазначається, будівлі готелів і все обладнання були захоплені озброєними представниками самопроголошених "республік".

За фактом втрати контролю над підприємствами компанія вже звернулася в правоохоронні органи України, ДФС та державні фонди. Крім того, представники міжнародних організацій повідомлені про те, що готелі більш не працюють в рамках українського правового поля.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-