У Вінниці відремонтують міст через Південний Буг

У Вінниці відремонтують міст через Південний Буг

Укрінформ
У Вінниці розпочинають реконструкцію одного з головних мостів через р. Південний Буг, який називають  «київським». Проектна вартість капремонту – 56, 4 млн грн.

Про це у понеділок на брифінгу повідомив заступник вінницького міського голови Микола Форманюк.

«Цей міст був побудований у 1962 році, з того часу капітальний ремонт не проводився. Тому після обстеження в 2016 році фахівці департаменту капітального будівництва прийняли рішення про його ремонт. Роботи, які впливають на рух транспорту, плануємо завершити у листопаді 2017 року, решту – в наступному», - повідомив Форманюк.

За його словами, довжина мосту складає 205 метрів, ширина – 18,9 метра. Через нього проходить тролейбусна лінія, а також здійснюється пішохідний рух та рух громадського, легкового та вантажного транспорту.

Розпочнуть ремонтні роботи 11 березня. Задля цього міст закриють для пішоходів та автотранспорту, окрім громадського, який рухатиметься тільки однією стороною мосту. КП «Вінницька транспортна компанія» вже розпочала переносити  контактну мережу тролейбусної лінії. Після ремонту однієї половини мосту рух перенесуть на оновлену частину.

Фахівці міськради вже відпрацювали та оприлюднили схеми руху об’їзду мосту автотранспортом.

Згідно з договором на проведення реконструкції мостової споруди через річку Південний Буг по вул. Чорновола в м. Вінниці, укладеним між Департаментом капітального будівництва Вінницької міської ради та  ТОВ «МСУ-2» (м. Київ), ремонт коштуватиме місту 56,495 млн. гривень.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-