"Заступника міністра юстиції ЛНР" заочно судитимуть на Луганщині

Укрінформ
Прокуратурою Луганської області направлено до суду обвинувальний акт стосовно так званого заступника міністра юстиції терористичної організації «ЛНР».

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Луганської області.

Прокуратурою Луганської області здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні стосовно так званого «заступника міністра юстиції» терористичної організації «ЛНР» за ознаками злочину, передбаченого ч. 1 ст. 258-3 КК України (сприяння діяльності терористичної організації). Встановлено, що громадянка України у травні 2016 року ініціювала та надала згоду на призначення себе на посаду так званого «заступника міністра юстиції» терористичної організації «ЛНР», - йдеться в повідомленні.

Вказане «міністерство» здійснює розробку так званої нормативно-правової бази терористичної організації, забезпечує незаконну реєстрацію фізичних та юридичних осіб підприємців на тимчасово непідконтрольній українській владі території, реєстрацію актів цивільного стану, прав на нерухоме майно, здійснює незаконне нормативно-правове регулювання адвокатської та нотаріальної діяльності на території, підконтрольній терористичній організації тощо.

Оскільки вказана особа переховується від органів слідства та суду з метою ухилення від кримінальної відповідальності на тимчасово окупованій території Луганської області, на підставі ухвали слідчого судді здійснено спеціальне досудове розслідування, за результатами якого обвинувальний акт направлено до суду.

Санкція ч. 1 ст. 258-3 КК України передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 8 до 15 років з конфіскацією майна або без такої.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-