На Закарпатті 6 березня знову чекають паводкову хвилю

На Закарпатті 6 березня знову чекають паводкову хвилю

Укрінформ
Сьогодні на Закарпатті фіксують різке підняття рівня води у річках, спричинене інтенсивними дощами. Вода в Тисі, Ужі, Латориці та Боржаві піднялася на 0,7-1,5 м, у деяких місцях є виходи вод на заплаву.

Про це повідомив голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль на своєму офіційному сайті.

«Інтенсивні дощі, які пройшли на Закарпатті в середу (1.03), спричинили різке підняття води в головних водних артеріях. У р.Латориця вода вночі піднялася до 70 см і зараз повільно йде на спад. Виходу на заплаву немає за винятком Ужгородського району між селами Великі Геївці та Тисаагтелек. У р.Уж вода протягом ночі піднялася на 1,25 м, а зранку пішла на спад, виходу на заплаву немає. У р.Тересва пік підйому був зафіксований на рівні 1,5 м, зранку вода поступово пішла на спад. У р.Боржава вночі вода піднялася на 80 см, а сьогодні протягом дня в районі с.Верхні Ремети (Берегівський район) очікується підняття до 1,5 м без виходу води на заплаву. У р.Тиса поблизу Тячева вода піднялася на 70 см, протягом дня на кордоні з Румунією очікується підняття води до 1,5м», - йдеться в повідомленні.

Наразі підтоплень дворогосподарств чи сільгоспугідь внаслідок учорашніх дощів немає.

«Однак 6 березня через інтенсивні дощі на Закарпатті очікується формування нової паводкової хвилі, набагато потужнішої за теперішню. Для мінімізації наслідків можливого паводку водники та рятувальники будуть переведені в режим посиленої роботи», - сказав  Москаль.

Як повідомлялося, на початку лютого на Закарпатті стався руйнівний паводок, вода нанесла значної шкоди об’єктам приватної та комунальної власності, зокрема, забрала три будинки в селі на Іршавщині.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-