Прокуратура через суд повертає землю на Чорноморському узбережжі

Прокуратура через суд повертає землю на Чорноморському узбережжі

Укрінформ
Миколаївська обласна прокуратура звернулася до суду з позовом повернути державі 1,5 га землі, вартістю понад 7 млн грн, на Чорноморському узбережжі області.

Про це повідомили у прес-службі облпрокуратури.

"Прокуратура Миколаївської області в черговий раз відреагувала на факти незаконного відведення Коблівською сільською радою ділянок державного лісового фонду. У 2015 році рішеннями сільради надано у приватну власність земельну ділянку площею 1,5 га вартістю 7,2 млн грн у селі Коблеве для ведення особистого селянського господарства. Земля розташована у рекреаційно-курортній зоні в межах прибережної захисної смуги Чорного моря", - йдеться у повідомленні.

Ділянка перебувала у постійному користуванні державного лісогосподарського підприємства. Отож, відповідно до вимог законодавства, зазначені території мають перебувати виключно у державній власності та призначені для задоволення рекреаційних потреб громадян та їх вільного доступу до узбережжя.

З метою усунення виявлених грубих порушень діючого законодавства, прокуратурою області до Березанського районного суду заявлено позов про скасування незаконного рішення Коблівської сільської ради, визнання недійсним свідоцтва про право власності на земельні ділянки та їх витребування у власність держави.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-