Бойовики не дають запустити Донецьку фільтрувальну станцію - СЦКК

Бойовики не дають запустити Донецьку фільтрувальну станцію - СЦКК

888
Укрінформ
Незаконні збройні формування ОРДО продовжують чинити опір проведенню аварійних відновлювальних робіт на Донецькій фільтрувальній станції.

Про це повідомляє Українська сторона Спільного центру з контролю і координації питань припинення вогню і стабілізації лінії розмежування сторін.

«Станом на 1 березня продовжуються обстріли з боку НЗФ ОРДО позицій Збройних Сил України, мирних населених пунктів та ключових об'єктів інфраструктури вздовж лінії розмежування, що унеможливлює проведення ремонтних дій на Донецькій фільтрувальній станції», - йдеться в повідомленні.

У відомстві зазначають, що особливо напруженою є обстановка в районі Авдіївки. Починаючи з опівночі 1 березня, в напрямку Авдіївки противником випущено 38 снарядів калібру 125 мм, 52 міни калібру 120 мм, 68 мін калібру 82 мм, а також масово застосовано РПГ та всі типи стрілецької зброї.

«Російська сторона СЦКК також неспроможна ефективно виконувати покладені на неї обов'язки та дієво впливати на НЗФ ОРДО для забезпечення функціонування Донецької фільтрувальної станції та відновлення водопостачання мирних мешканців Донбасу», - зазначають у СЦКК.

Як повідомляв Укрінформ, внаслідок обстрілів із боку незаконних збройних формувань ОРДО 24 лютого було зупинено роботу Донецької фільтрувальної станції через пошкодження хлоропроводу, а також основних елементів цього об'єкту, який забезпечує питною водою більше 600 тисяч мирних мешканців Авдіївки, Ясинуватої та Донецька.

Фото з відкритих джерел

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-