Наступного року розпочнеться спорудження північного об’їзду Львова - Укравтодор

Наступного року розпочнеться спорудження північного об’їзду Львова - Укравтодор

Укрінформ
Державне агентство автомобільних доріг розпочало підготовку проекту спорудження Північної об’їзної дороги Львова. Ця

Дорога дозволить економити на кожній поїздці до Польщі 50-60 хвилин та в десятки разів зменшить викиди вихлопних газів від транзитного автотранспорту у Львові, повідомляє Укравтодор.

«Цей проект є вкрай важливим для забезпечення сталого сполучення між Україною та Польщею, а також для стимулювання торгівлі між країнами. Саме ця ділянка дозволить багатьом компаніям і підприємцям економити час та гроші. Переконаний, що і керівництво Львівської області, і керівництво Львова сприятимуть якнайшвидшому вирішенню питання відведення землі для нової автостради, щоб розпочати будівництво вже в 2018 році», -  зазначив керівник Укравтодору Славомир Новак.

Північний об’їзд Львова стане частиною транснаціонального коридору GO Highway, який поєднає українські чорноморські порти Великої Одеси та Миколаєва з польськими портами на Балтійському морі у Гданську та Гдині.

Об’їзд поєднає міжнародну трасу М-06/Е40 Київ – Львів - Чоп та міжнародні дороги, що прямують від Львова до кордону з Польщею: М-09/Е372, М-10 та М-11/Е40.

Проект Північного об’їзду Львова включає будівництво нової автомобільної дороги першої категорії з чотирма смугами руху – по дві смуги у кожен бік, та чотирьох дворівневих автомобільних розв’язок. Протяжність нової ділянки дороги становитиме 22 км проти 45 км нинішнього південного об’їзду. Максимальна дозволена швидкість руху на цій дорозі складатиме 130 км/г.

Проект планується фінансувати кредитними коштами міжнародних фінансових організацій, з якими керівництво Укравтодору веде успішні переговори.

Завдяки Північній об’їзній дорозі планується знизити навантаження на Південну окружну дорогу Львова, зменшити кількість транзитного транспорту через Львів, зробити зручнішим сполучення для мешканців передмість, покращиться екологічна ситуація в регіоні.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-