Бойовики через пияцтво збільшують небойові втрати – ГУР

Бойовики через пияцтво збільшують небойові втрати – ГУР

Укрінформ
Рішення російського окупаційного командування щодо надання великої кількості вихідних днів з нагоди святкування Дня захисника Вітчизни призвело до суттєвого зниження рівня дисципліни та збільшення кількості небойових втрат.

Про це повідомляє Головне управління розвідки Міністерства оборони України у Фейсбуці. "Рішення російського окупаційного командування щодо надання великої кількості вихідних днів з нагоди святкування “Дня защитника Отечества” (23-26 лютого) призвело до суттєвого зниження рівня військової дисципліни у підпорядкованих їм з’єднаннях і частинах 1 (Донецьк) та 2 (Луганськ) армійських корпусів (АК) Збройних сил РФ", - йдеться у повідомленні.

Це, зокрема, збільшення кількості випадків самовільного залишення частини, вживання спиртних напоїв та наркотиків, невиконання наказів командирів. Так, пияцтво на передових позиціях призвело до помилкових ударів по своїх військах та небойових втрат особового складу. "24 лютого цього року у результаті “дружнього вогню” вбито лейтенанта Полсянкіна Андрія Михайловича, командира гранатометного взводу 6 окремого мотострілецького полку (Кадіївка) 2 АК ЗС РФ та поранено рядового Арсеника Іллю Володимировича", - зазначили у відомстві.

Крім того, згідно з повідомленням, три військовослужбовці мусульманського віросповідання 7 окремої мотострілецької бригади (Брянка) 2 АК за постійні відмови виконувати господарські роботи (миття підлоги, туалетів, тощо) були направлені на передові позиції позачергово. Офіцери 9 окремого штурмового мотострілецького полку морської піхоти (Новоазовськ) 1 АК ЗС РФ, побоюючись за власне життя, під різними приводами уникають перебування з особовим складом на передових позиціях у нічний час. За невиконання наказів щодо несення служби на передових позиціях станом на 25 лютого цього року заарештовано сім офіцерів цього полку.

Також у ГУР зазначили, що продовжуються випадки скоєння злочинів офіцерами ЗС РФ з метою власного збагачення. Зокрема, перевіркою комісією 1 АК служби ракетно-артилерійського озброєння (РАО) 9 окремого штурмового мотострілецького полку морської піхоти (Новоазовськ) 1 АК ЗС РФ виявлено факти розкрадання боєприпасів з подальшим продажем.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-