Гройсман: Харківщина допомагає усій країні у відновленні промисловості

Гройсман: Харківщина допомагає усій країні у відновленні промисловості

Укрінформ
Харків і Харківщина допомагають усій країні у відновленні промисловості.

Так сказав на зустрічі зі студентами Харківського національного університету міського господарства ім. Бекетова Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Є величезне бажання відновити нашу промисловість. Хочу підкреслити, що Харківщина і представники Харкова допомагають зробити це усій країні. Багато підприємств працюють в циклі виробництва, і наше завдання - стимулювати розвиток національної економіки для того, щоб ми робили економічно конкурентний продукт", - відзначив Гройсман.

За його словами, "ми маємо абсолютну можливість будувати українські літаки".

"Не кожна країна у світі може це робити. Для цього у нас є абсолютно все: є інститути, які мають необхідні знання, є підприємства, які мають величезний досвід і компетенцію для того, щоб робити українські літаки", - додав Гройсман.

Гройсман відповів на запитання студентів. Зокрема, з приводу Криму і Донбасу він сказав: "Ми повернемо і Крим, і Донбас. Питання в тому, коли саме. Україна отримала сильний виклик від Росії. На повернення територій можуть піти роки, але це можливо на основі підвищення життєвого рівня в Україні".

Що стосується матчу Ліги Європи "Шахтар" - "Сельта", який розпочнеться на стадіоні "Металіст" о 10 вечора, прем'єр, за його словами, не зможе його відвідати, оскільки повинен повернутися до Києва. На запитання студентів, за кого він вболіватиме, Гройсман відповів: "За весь український народ".

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-