Москаль: Особливі заходи в енергетиці не відіб’ються на енергопостачанні Закарпаття

Москаль: Особливі заходи в енергетиці не відіб’ються на енергопостачанні Закарпаття

696
Ukrinform
У Закарпатській ОДА роз’яснили місцевим підприємцям, підприємства яких мають замкнутий цикл виробництва й залежать від безперевного енергопостачання, що енергетика Закарпаття не залежить від донбаського антрациту, тому віяльні відключення область не зачеплять.

Про це голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль повідомив на своєму сайті.

«Левову частку електроенергії Закарпаття отримує з Бурштинської теплоелектростанції (Івано-Франківська область). Бурштинська ТЕС працює на вугіллі шахти «Павлоградської» поблизу м.Дніпро, а також на природному газі та мазуті. Усі ці енергоносії добуваються на території, підконтрольній Україні, а отже робота ТЕС, яка передає надлишок електроенергії в Єдині енергетичні системи України, не залежить від вугілля марки «Антрацит» із тимчасово окупованих частин Луганської та Донецької областей. Тому ніяких віяльних відключень на Закарпатті у зв’язку з особливими заходами в енергетиці не планується», - зявив Москаль.

У Закарпатській ОДА пояснили, що через блокування залізничного сполучення з окупованими територіями на Донбасі та введення особливих заходів у енергетиці України в Закарпатську ОДА масово звертаються підприємці, фірми яких мають замкнутий цикл виробництва й залежать від безперервного енергопостачання. Люди просять роз’яснити, чи плануються на Закарпатті віялові відключення електроенергії, і як це вплине на їхню роботу.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>