ОБСЄ побачила нові тріщини на мосту в Станиці

ОБСЄ побачила нові тріщини на мосту в Станиці

Укрінформ
Спеціальна моніторингова місія ОБСЄ зафіксувала руйнування контрольованого бойовиками пішохідного мосту, яким здійснюється перехід через річку Сіверський Донець в Станиці Луганській, і який служить сполученням з окупованою частиною Луганщини.

Про це йдеться в звітах СММ ОБСЄ за останні дні.

«На блокпості «ЛНР» на південь від мосту в Станиці Луганській члени патруля Місії бачили чергу з приблизно 600 пішоходів, які прямували в напрямку підконтрольних урядові районів, водночас у протилежному напрямку черг не було. Команда СММ помітила, що сходинки на дерев’яних трапах, покладених через зруйновану частину мосту, стали ковзкими від зледеніння, а також зауважили поганий стан самих трапів», - зокрема, говориться у звіті за 14 лютого.

Днем раніше спостерігачі повідомили, що «Команда СММ вперше побачила невелику тріщину на північному боці мосту, поряд з іншою тріщиною, яку раніше вже бачили».

28 січня в такому ж звіті СММ зазначено: «На північ від нульового блокпоста «ЛНР», спостерігачі помітили напівсантиметрову тріщину по всій ширині мосту, якої за добу до цього ще не було».

Місія також відзначила, що стан дерев’яної частини зруйнованого мосту продовжує погіршуватися. Дошки і поруччя дерев’яного трапа хитаються. СММ бачила, як літній чоловік послизнувся і мало не впав. Ще двоє літніх жінок посковзнулися і впали на дерев’яному трапі».

Фото: sputnik

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-