SELECT p.id,p.filename, p.memo_ukr memo, g.photo_id main_photo, g.name_ukr gname FROM photos p LEFT JOIN galleries g ON g.id=p.gallery_id AND g.photo_id=p.id WHERE p.gallery_id=? ORDER BY main_photo DESC, p.weight Червоною фарбою розмалювали ще один російський Сбєрбанк - 14.02.2017 17:23 — Новини Укрінформ
Червоною фарбою розмалювали ще один російський Сбєрбанк

Червоною фарбою розмалювали ще один російський Сбєрбанк

Фото
1238
Ukrinform
У Черкасах активісти розмістили на одному з відділень Сбєрбанку Росії наліпки із закликом забирати гроші та розмалювали вікна написами червоною фарбою.

Про це повідомляє місцеве видання "Інфоміст".

"Одне з відділень банку "Сбєрбанк Росії" в центрі Черкас заклеїли наліпками і розмалювали червоною фарбою. Акцію протесту... проводять активісти організації "Національний корпус", - йдеться у повідомленні.

На наліпках йдеться, що "банк країни-агресора" буде закритий, тому гроші з нього слід терміново забирати. Написи червоною фарбою - "Геть з України!" та "Спонсор окупанта".

"На жаль, в Україні вагомий фінансовий капітал перебуває саме в російських банках. Їх дуже багато, можна сказати, що фінансами України управляють банки Росії. Якщо підтримка російських банків буде продовжуватися, то такі заходи будуть неодноразові. Потрібно достукатися до влади і до людей, щоб чогось досягти. Коли люди несуть гроші в російські банки, вони допомагають країні-агресору. Це потрібно припинити", – цитує видання активістку "Нацкорпусу" Яну Бондаренко.

"Сбербанк Росії" в центрі Черкас заклеїли наліпками


Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-