SELECT p.id,p.filename, p.memo_ukr memo, g.photo_id main_photo, g.name_ukr gname FROM photos p LEFT JOIN galleries g ON g.id=p.gallery_id AND g.photo_id=p.id WHERE p.gallery_id=? ORDER BY main_photo DESC, p.weight На Тернопільщині знайшли унікальну добірку архівних документів ОУН - 14.02.2017 03:57 — Новини Укрінформ
На Тернопільщині знайшли унікальну добірку архівних документів ОУН

На Тернопільщині знайшли унікальну добірку архівних документів ОУН

Фото
1033
Ukrinform
Схованку із раритетними документами ОУН випадково знайшли на Тернопільщині співробітники Служби безпеки України у ході перевірки інформації про незаконне зберігання зброї.

Про це повідомляє прес-центр СБ України.

«Під час огляду підвалу однієї із закинутих будівель на околицях Теребовлі правоохоронці виявили схрон із документами, що знаходилися у металевому бідоні на півтораметровій глибині. Документи були загорнуті у шпальти радянських газет, випущених у листопаді 1950 року. Поверхневий огляд знахідки дозволяє припустити приналежність документів до архіву Теребовлянського районного проводу ОУН, який діяв на території області у 40-х роках минулого століття», - йдеться у повідомленні.

На Тернопільщині знайшли унікальну добірку архівних документів ОУН

Фото: СБУ

Зазначається, що з метою реставрації документів, їх оцінки та вивчення співробітники СБ України передадуть знахідку у Львів, де з нею працюватимуть фахівці Національного музею-меморіалу жертв окупаційних режимів «Тюрма на Лонцького».


Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-