Надійшли кошти за водопостачання на окуповану Луганщину - МінТОТ

Надійшли кошти за водопостачання на окуповану Луганщину - МінТОТ

Укрінформ
У понеділок, 13 лютого, комунальному підприємству «Попаснянський водоканал» було сплачено ще 2,9 млн грн за водопостачання на непідконтрольну уряду України територію Луганської області.

Таку інформацію оприлюднила прес-служба Міністерства з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України. 

«Кошти надійшли на рахунок КП «Попаснянський водоканал» за спожиту населенням воду у січні 2017 року. Плата за водопостачання з непідконтрольних уряду України територій здійснюється за механізмом, узгодженим під час засідань у Мінську Тристоронньої контактної групи з питань мирного врегулювання конфлікту на сході України», - йдеться в повідомленні.

Розрахунки здійснені на підконтрольній уряду України території, в розрахунках задіяні підприємства, які зареєстровані на підконтрольній території та здійснюють діяльність в межах українського правового поля.

Як уже повідомлялось, комунальному підприємству «Попаснянський водоканал» на початку лютого було сплачено 4 млн грн за водопостачання на непідконтрольну уряду України територію Луганської області.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-