Командування "Південь" назвало фейком інформацію про напад на "Аскер"

Командування "Південь" назвало фейком інформацію про напад на "Аскер"

1903
Ukrinform
Повідомлення про напад у неділю Збройних сил України на громадську організацію "Аскер" на адмінкордоні з Кримом є нічим іншим, як черговим фейком і намаганням очорнити Збройні сили України, внести певний розлад і недовіру в українському суспільстві.

Про це в ніч з неділі на понеділок заявила прес-служба оперативного командування "Південь".

"Повідомлення про напад Збройних Сил України на громадську організацію "Аскер" є нічим іншим, як черговим фейком і намаганням очорнити Збройні Сили України, внести певний розлад і недовіру в українському суспільстві", - поінформувала прес-служба.

Як зазначається в повідомленні, в неділю, "о 23.01, за публікацією видання "Український Південь" - "На Чонгарі ЗСУ здійснили напад на "Аскер", з посиланням на повідомлення Абмеджита Сулейманова, керівника представництва Меджлісу кримськотатарського народу в Херсонській області, на кордоні із Кримом у Чонгарі на громадську організацію "Аскер" здійснили напад Збройні сили України".

"Керівний склад оперативного командування "Південь" та командування військової частини офіційно заявляє: підрозділ, що входить до складу військової частини оперативного командування "Південь" та виконує бойові завдання в Херсонсокій області, на кордоні з Кримом, облаштував за наказом командира бойові позиції", - зазначає прес-служба.

"Під час здійснення необхідного переліку робіт, на позиції прибули максимально озброєні представники незаконного збройного формування. Враховуючи специфіку підрозділу та бойові умови, формування було затримано, роззброєно і виконані всі вимоги статутів та інших законодавчих актів стосовно дій у подібних ситуаціях", - сказано в повідомленні. 

За інформацією прес-служби оперативного командування "Південь", "зараз тривають, згідно з нормативно-правовою базою, визначені заходи та облік озброєння".

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>