Сумщина впроваджує інноваційний механізм соціального замовлення

Сумщина впроваджує інноваційний механізм соціального замовлення

Укрінформ
Про механізм реалізації соціального замовлення та очікувані результати йшлося під час круглого столу за участю керівників ОДА, обласної ради та представників громадських організацій.

Про це повідомляє кореспондент Укрінформу.

«В області триває обговорення проекту цільової соціальної програми розв’язання пріоритетних проблем з використанням механізму соціального замовлення на 2017 рік. ... Оскільки це «пілотний проект» з обмеженим бюджетом, нашим першочерговим завданням при його реалізації є дослідження ефекту та результатів заходів», – наголосив керівник апарату ОДА Дмитро Живицький.

Як нагадав голова громадської організації «Клуб «Шанс» Олексій Загребельний, Сумщина першою в Україні восени минулого року оголосила про наміри системно розпочати процес роздержавлення надання соціальних послуг. Ця програма є безпрецедентною в Україні. Метою є вирішення низки важливих проблем у сферах охорони здоров’я, освіти, соціального захисту населення, інформації та комунікацій з громадськістю через впровадження механізму соціального замовлення, яке виконуватимуть громадські організації.

Заступник голови обласної ради Тетяна Головко зазначила, що депутатський корпус підтримує ініціативу громадськості та облдержадміністрації, проте наголосила, що на реалізацію заходів предбачено 381 тисячу гривень, тож кожна гривня має бути використана з максимальною користю для конкретних соціальних груп.

За результатами зустрічі Живицький доручив структурним підрозділам облдержадміністрації, відповідальним за підготовку проекту програми, доопрацювати документ з урахуванням потреб конкретних соціальних груп, а також всіх зауважень і рекомендацій експертів і громадських діячів.

Остаточний проект програми заплановано 24 лютого винести на розгляд сесії обласної ради.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-