На Буковині - День жалоби за трьома загиблими під Авдіївкою військовими

На Буковині - День жалоби за трьома загиблими під Авдіївкою військовими

778
Ukrinform
Понеділок, 6 лютого, в Чернівецькій області оголошено Днем жалоби за військовослужбовцями Леонідом Дергачем, Анатолієм Заремським та Марісом Камінським, які загинули при виконанні бойового завдання біля міста Авдіївка Донецької області.

Про це повідомила прес-служба облдержадміністрації.

"Відповідно до розпорядження в.о. голови обласної державної адміністрації Олега Стецевича №54-р від 03.02.2017, 6 лютого 2017 року оголошено у Чернівецькій області днем жалоби за військовослужбовцями Леонідом Дергачем, Анатолієм Заремським та Марісом Камінським, котрі загинули при виконанні бойового завдання біля міста Авдіївки Донецької області, захищаючи суверенітет та територіальну цілісність України", - йдеться у повідомленні.

У цей день у селі Зарожани Хотинського району відбудеться поховання Леоніда Дергача.

На знак скорботи за загиблими приспущено Державний Прапор України з чорною стрічкою на адміністративних приміщеннях органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, комунальних підприємств та закладів, державних підприємств, установ, організацій на території області.

Головам районних державних адміністрацій, об’єднаних територіальних громад, виконавчим комітетам Чернівецької та Новодністровської міських рад рекомендовано забезпечити обмеження розважально-концертних заходів на території населених пунктів області, заборонити звучання розважальної музики на ринках, у закладах торгівлі та ресторанного господарства, в громадському транспорті.

37-річний декан кафедри правосуддя Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича Леонід Дергач (позивний – "Академік") був мобілізований у 2015 році, потім підписав із армією контракт. Командир роти 3-го батальйону 72-ої бригади. Загинув 1 лютого, коли російсько-окупаційні війська обстріляли авдіївську промзону з "Градів".

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-