Російська сторона СЦКК гальмує ремонтні роботи на Донбасі - штаб

Російська сторона СЦКК гальмує ремонтні роботи на Донбасі - штаб

1511
Укрінформ
Штаб АТО заявляє, що російська сторона СЦКК станом на 5 лютого в односторонньому порядку обмежила кількість працівників і саперів, необхідних для проведення ремонтних робіт на Донбасі.

Про це у Фейсбуці повідомляє прес-центр штабу АТО.

У штабі нагадали, що з метою подальшої стабілізації ситуації на Донецькому напрямку, 3 лютого перший заступник спеціально моніторингової місії ОБСЄ Александр Хуг надіслав пропозицію стосовно введення режиму “Тиша”. Передбачалося, що режим припинення вогню мав розпочатися з 8.00 5 лютого 2017 року в районі, обмеженому населеними пунктами Авдіївка-Ясинувата-Донецький аеропорт-Піски та двома районами міста Донецьк.

«Після цього мали розпочатися ремонтні роботи для відновлення важливих об’єктів життєдіяльності та інфраструктури. Збройні Сили України та українська сторона Спільного центру з контролю та координації питань припинення вогню повністю підтримали дану ініціативу й надали письмові гарантії безпеки для проведення ремонтних робіт на об’єктах інфраструктури. У той же час, російська сторона СЦКК станом на 06.00 5 лютого в односторонньому порядку обмежила кількість працівників і саперів, необхідних для проведення ремонтних робіт до 10 осіб, у той час, коли для їх якісного виконання необхідно щонайменше 30 осіб», - йдеться у повідомленні.

У штабі АТО наголошують, що «такий неконструктивний підхід до рішення гуманітарних проблем значно ускладнює відновлення зруйнованої інфраструктури Донбасу».

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-