SELECT p.id,p.filename, p.memo_ukr memo, g.photo_id main_photo, g.name_ukr gname FROM photos p LEFT JOIN galleries g ON g.id=p.gallery_id AND g.photo_id=p.id WHERE p.gallery_id=? ORDER BY main_photo DESC, p.weight У "бурштинових рекетирів" вилучили 660 кілограмів каменю та зброю - 02.02.2017 17:54 — Новини Укрінформ
У "бурштинових рекетирів" вилучили 660 кілограмів каменю та зброю

У "бурштинових рекетирів" вилучили 660 кілограмів каменю та зброю

Фото
1466
Ukrinform
Працівники СБУ під керівництвом прокуратури у рамках досудового розслідування у кримінальному провадженні провели 24 санкціоновані обшуки у рамках спецоперації з блокування незаконного бурштинового промислу.

Про це повідомляє прес-центр СБ України. 

"У рамках досудового розслідування у кримінальному провадженні правоохоронці провели 24 санкціоновані обшуки в організаторів та учасників бурштинового бізнесу, а також у представників криміналітету, які його контролюють, в Олевському, Коростенському, Малинському, Народицькому, Житомирському та Хорошівському районах області", - йдеться у повідомленні.

У ході спецоперації вилучено 660 кілограмів бурштину-сирцю різних фракцій, понад 50 кілограмів напівдорогоцінного каміння (кварц), «чорну бухгалтерію» скупників, дві мотопомпи і дев’ять гідравлічних рукавів, засоби для прийому-скупки "сонячного каменю", холодну і вогнепальну зброю та набої до неї.

Тривають оперативно-слідчі дії.

Фото: СБУ

На Житомирщині СБУ вилучила у організаторів бурштинового бізнесу 660 кілограмів бурштину та зброю

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>