Гарбуз доручив розробити комплекс заходів з надання допомоги жителям Авдіївки

Гарбуз доручив розробити комплекс заходів з надання допомоги жителям Авдіївки

Укрінформ
Враховуючи надзвичайну ситуацію у м. Авдіївка Донецької області, керівник обласної військово-цивільної адміністрації Юрій Гарбуз дав доручення керівникам структурних підрозділів ЛОВЦА оперативно розробити комплекс заходів з надання допомоги жителям міста, яке потерпає від ворожих обстрілів.

Про це повідомляє прес-служба Луганської обласної військово-цивільної адміністрації.

«Так, Луганська область готова відрядити до місця ліквідації надзвичайної ситуації у м. Авдіївка Донецької області з 01.02.2017 до особливого розпорядження особовий склад, необхідну кількість сил та засобів для розгортання і забезпечення функціонування пересувного пункту життєзабезпечення, а саме: особовий склад у кількості 12 осіб забезпечення функціонування пересувного пункту обігріву; автомобіль STER PUCH «PINZGAUER»-710 МЗО; автомобіль КРАЗ 52-33ВЕ; електрогенератор ЄС-250; електростанцію РК 72Т-ЕМ; підігрівач повітря УМП-350 (ЗІЛ-00131Н); мобільний пункт обігріву (палатка)», - йдеться в повідомленні прес-служби ЛОВЦА.

Лікувальні заклади Луганської області готові прийняти поранених мирних жителів, евакуйованих з Донеччини пацієнтів, розмістити й надати необхідну медичну допомогу дітям та людям з особливими потребами, людям похилого віку та іншим соціально вразливим категоріям населення.

У школах Луганщини створені необхідні умови для прийняття на навчання дітей із сусідньої області.

У разі потреби область готова облаштувати табір для біженців та розмістити понад 200 осіб.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-