У Сумах вшанували пам’ять жертв Голокосту

У Сумах вшанували пам’ять жертв Голокосту

Укрінформ
У Сумах представники влади, громадськості та єврейської громади вшанували пам’ять жертв Голокосту, поклавши квіти до підніжжя пам'ятного знаку замученим і розстріляним у лютому 1942 року євреям на Центральному цвинтарі міста.

Про це повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Сьогодні ми разом збираємося, вклоняємося пам’яті закатованих, щоб та трагедія ніколи більше не повторилася», – зазначив під час заходу голова Сумської облдержадміністрації Микола Клочко.

За словами однієї з учасниць жалобних заходів Тетяни Мирської, представники єврейської громади збираються біля пам'ятного знаку щонайменше двічі на рік: 9 травня та 27 січня.

До Міжнародного дня пам’яті жертв Голокосту в Сумському обласному краєзнавчому музеї його відвідувачам з числа молоді демонстрували фрагменти документального фільму «Освєнцім. Дорога в пекло». Також вони мали змогу ознайомитись з матеріалами виставки «Скорботна пам'ять народу», де представлено копії документів Державного архіву Сумської області та фотографії, що відображають трагедію єврейського народу під час нацистської окупації Сумщини.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-