На Херсонщині двом

На Херсонщині двом "пропагандистам "Новоросії" суд дав по 6 років

949
Укрінформ
На Херсонщині за розповсюдження ідей "Новоросії" Новокаховським міським судом засуджено до 6 та 6,5 років позбавлення волі двох жителів Нової Каховки.

Про це повідомила прес-служба прокуратури Херсонської області. 

"Новокаховським міським судом Херсонської області винесено обвинувальний вирок стосовно двох мешканців м. Нова Каховка, які обвинувачувались за ч.1 ст.109, ч.2 ст.110 КК України у тому, що вони у червні 2014 року, маючи на меті дестабілізацію соціально-політичної ситуації в регіоні, поширювали серед жителів міста друковані видання "Новороссия" із закликами до насильницького захоплення державної влади, зміни меж території та державного кордону України. Обвинувачених засуджено судом до 6 та 6,5 років позбавлення волі", - йдеться у повідомленні.

Як зазначалося, у червні 2014 року у місті Нова Каховка Херсонської області було затримано двох громадян, місцевих мешканців, які від осіб, що мають безпосереднє відношення до діяльності сепаратистських організацій у місті Донецьку, отримали друковані видання сепаратистського спрямування та георгіївські стрічки і розповсюдили їх серед жителів міста Нова Каховка. Серед друкованих матеріалів, які отримали для розповсюдження зазначені громадяни, були, зокрема, газета "Новороссия", а також буклети і листівки "ДНР". Газету "Новороссия" та інші друковані матеріали сепаратистів розповсюджували у Новій Каховці вночі по поштових скриньках місцевих жителів.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-