Поранених бойовиків списують зі служби, щоб не лікувати - розвідка

Поранених бойовиків списують зі служби, щоб не лікувати - розвідка

800
Укрінформ
Військовослужбовці окупаційних військ, які незаконно воюють на території Донбасу, звернулися до російського командування з пропозицією відкрити додатковий шпиталь для поранених і вбитих бойовиків на базі відомчої лікарні шахти ім. Менжинського в місті Первомайськ Луганської області.

Про це повідомляє прес-центр Головного управління розвідки Міністерства оборони України у Facebook.

"Зростає кількість втрат особового складу з'єднань та частин 2 АК (Луганськ) ЗС РФ. З метою розміщення вбитих та поранених військовослужбовців командування 6 окремого мотострілецького полку (Кадіївка) 2 АК звернулось до командування корпусу з пропозицією щодо розгортання додаткового шпиталю на базі відомчої лікарні шахти ім. Менжинського", - йдеться у повідомленні.

В ГУР також зазначають, що командування окупаційних військ не підтримало таку ідею та запропонувало доставляти поранених і вбитих військовослужбовців до цивільних лікарень.

"Пропозицію було відхилено командуванням російських окупаційних військ з огляду на скорочення фінансування та відсутність коштів на його утримання. Військовослужбовцям 6 окремого мотострілецького полку пропонується доставляти вбитих та поранених до найближчих цивільних лікарень та медичних пунктів. При цьому командуванням 2 АК наказано приховувати втрати шляхом оформлення поранених та вбитих як постраждалих внаслідок нещасних випадків", - зазначається у повідомленні.

За інформацією прес-центру ГУР, таке рішення командування викликало обурення серед бойовиків.

"Прийняття рішення про надання медичного забезпечення військовослужбовцям полку на базі цивільних лікарень викликало обурення особового складу та призвело до збільшення кількості бажаючих звільнитись за будь-яких умов", - уточнюють у розвідці.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-