SELECT p.id,p.filename, p.memo_ukr memo, g.photo_id main_photo, g.name_ukr gname FROM photos p LEFT JOIN galleries g ON g.id=p.gallery_id AND g.photo_id=p.id WHERE p.gallery_id=? ORDER BY main_photo DESC, p.weight Щедрувальний флешмоб на вокзалі Дніпра влаштували бійці АТО та волонтери - 14.01.2017 20:57 — Новини Укрінформ
Щедрувальний флешмоб на вокзалі Дніпра влаштували бійці АТО та волонтери

Щедрувальний флешмоб на вокзалі Дніпра влаштували бійці АТО та волонтери

Фото
2322
Ukrinform
Волонтери та бійці АТО провели на вокзалі Дніпра незвичний флешмоб, заспівавши «Щедрик», «Добрий вечір тобі» та Гімн України. Так привітали всіх гостей міста зі Щедрим вечором.

Про це повідомили у прес-службі Дніпропетровської облдержадміністрації. 

«Все почалося з Різдвяного балу для бійців АТО та волонтерів. Близько 200 учасників проекту із задоволенням вчили віденський вальс, полонез... Після балу вирішили не зупинятися. Назвали себе «танцювальна сотня» та проводять різноманітні новорічні акції. У Щедрий вечір вирішили заспівати щедрівки всім гостям міста та бійцям АТО», - розповіла координатор центру допомоги бійцям АТО та їхнім рідним при ОДА Наталія Шуліка.

Флешмоб пройшов у кімнаті відпочинку для бійців АТО на залізничному вокзалі Дніпра. 

Смаколики для бійців АТО, гостей міста та учасників акції підготувала волонтерка Олена Габайдуліна.

Святковий флешмоб тривав з півгодини, але й після цього бажаючі продовжували підходити до фортепіано та співати українські пісні.

Бійці АТО та волонтери співали щедрівки на вокзалі Дніпра

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-