У Харкові концерт зірок "Класичної феєрії" зібрав гроші на медобладнання

У Харкові концерт зірок "Класичної феєрії" зібрав гроші на медобладнання

869
Ukrinform
Гроші на закупівлю електронейроміографа - апарата для діагностики неврологічних хвороб дітей на ранніх стадіях, включаючи ДЦП - зібрано на концерті відомих музикантів світу в Харківському національному академічному театрі опери і балету ім. Лисенка в рамках добродійного проекту "Класична феєрія".

Про це кореспондентові Укрінформу розповіла голова правління БФ "Турбота" Алена Єрьоміна.

"Концерт зірок оперної сцени у супроводі харківського Молодіжного академічного  симфонічного оркестру "Слобожанський" затягнувся допізна. І не випадково: глядачі викликали на біс "українського оперного співака Олександра Цимбалюка (бас) - соліста театрів Ла Скала, Метрополітен Опера, Гамбурзької державної опери, німецького віолончеліста Ласло Феньо, який грає на віолончелі, створеній в 1695 році відомим італійським майстром Матео Гофріллером, німецького скрипаля Данила Aвстріха - артиста всесвітньо відомого квартету "Michelangelo", братів Дворниченків - кларнетиста Сергія (США) і альтиста Олександра (Україна), видатного диригента Володимира Фаншиля (Австралія)", - зазначила Єрьоміна.

За її словами, велика частина місць в глядацькому залі була безкоштовно віддана дітям пільгового контингенту: сиротам, інвалідам, з багатодітних сімей.

"З цього приводу скрипаль Данило сказав зі сцени, що грати для дітей складніше, ніж для дорослих, але вони найвдячніша публіка - і, разом з іншими творами, спеціально для них зіграв опус, який він грав у дитинстві", - додала Єрьоміна.

За її словами, всі гроші, зібрані від продажу квитків, вартістю, до речі, до 1,2 тис. грн, направлять на придбання електронейроміографа ціною до 300 тис. грн для Харківської обласної дитячої клінічної лікарні.

У фоє театру працював ярмарок, причому на продаж виставили новорічні листівки, створені юними благодійниками з художніх шкіл міста.

Як повідомляв раніше Укрінформ, в грудні 2015 року в Харкові на концерті в рамках "Класичної феєрії" за участю видатних музикантів із США, Німеччини, Великої Британії і України зібрано гроші на закупівлю устаткування і матеріалів для операцій на серці дітям в клініці Інституту загальної і невідкладної хірургії АМН України (Харків).

Проект "Класична феєрія" заснований за ініціативою братів Дворниченків у 2012 році, і за цей час музиканти дали п'ять добродійних концертів в Україні.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-