На харківському СТО "наклепали" сурогатної горілки на 1,6 мільйона

На харківському СТО "наклепали" сурогатної горілки на 1,6 мільйона

925
Ukrinform
Діяльність підпільного цеху з масового виробництва фальсифікованих лікеро-горілчаних виробів припинено в Харкові в приміщенні під виглядом станції техобслуговування автомобілів.

Про це кореспонденту Укрінформу розповіли в Спеціалізованій податковій інспекції з обслуговування великих платників податків у Харкові.

"Співробітники підрозділу спільно з поліцейськими і прокурорами встановили, що харків'янин організував підпільне виробництво фальсифікованих лікеро-горілчаних виробів. Цех розташовувався в господарському приміщенні під виглядом станції технічного обслуговування автомобілів", - повідомили у відомстві.

Під час обшуків вилучено 8 тис. літрів спирту, 800 літрів рідини з характерним запахом спирту, приладдя для виготовлення фальсифікованих лікеро-горілчаних виробів і автотранспорт для їх перевезення.

"Загальна сума вилучених товарно-матеріальних цінностей становить більш як 1,6 млн грн. Проводяться слідчо-оперативні дії у рамках відкритого кримінального провадження", - додали у відомстві.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-