На Харківщині вже проголосували 36% виборців - ОПОРА

На Харківщині вже проголосували 36% виборців - ОПОРА

2820
Ukrinform
Станом на 18:00 на виборах голови Роганської селищної ради та депутатів селищної ради проголосувало 36% виборців.

Про це кореспондентові Укрінформу розповіла координатор виборчих програм Громадянської мережі ОПОРА у Харківській області Катерина Мінкіна.

"На 7-ми виборчих дільницях об'єднаної територіальної громади (2 - у Рогані, 2 - в селі Докучаєве і 3 - в селі Хроли) на 18:00 проголосувало 36 % виборців. Це непоганий результат, майже такий, як на місцевих виборах у 2015 році", - зазначила Мінкіна.

За її словами, порушень, які могли б вплинути на результати виборів,  зазначено не було, якщо не вважати, що на виборчій дільниці № 630864 у Рогані не виявилося бюлетенів по 4-му округу. "Про це ОПОРА заявила в поліцію", - додала Мінкіна.

Що стосується зазначеного громадськими активістами підвезення виборців на дільниці на мікроавтобусах, то, сказала Мінкіна, це ОПОРА не зафіксувала.

Як повідомляв раніше Укрінформ з посиланням на активістів, підвезення виборців організував самовисуванець-кандидат на посаду голови громади, депутат Харківської райради Юрій Полікарпов. Сам кандидат це заперечує і лише підтверджує наявність ожеледиці, при цьому виборці стверджують, що їх підвозять знайомі.

Сьогодні жителі обирають главу Роганської селищної ради та 26 депутатів селищної ради. На пост глави претендують 8 осіб, в тому числі четверо - від партій: БПП "Солідарність", "Об'єднання "Самопоміч", "Аграрна партія України", ВО "Батьківщина".

У Роганську селищну об'єднану територіальну громаду увійшов смт Рогань, сел. Докучаєвський, с. Пономаренко, с. Борове, с. Лелюки, с. Логачевка, с. Хроли.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-