SELECT p.id,p.filename, p.memo_ukr memo, g.photo_id main_photo, g.name_ukr gname FROM photos p LEFT JOIN galleries g ON g.id=p.gallery_id AND g.photo_id=p.id WHERE p.gallery_id=? ORDER BY main_photo DESC, p.weight Гройсман вручив школам ключі від автобусів - 08.12.2016 14:13 — Новини Укрінформ
Гройсман вручив школам ключі від автобусів

Гройсман вручив школам ключі від автобусів

Фото
1178
Ukrinform
Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман  у рамках робочої поїздки до Тернопільської області відвідав с. Скорики, де вручив сертифікати та ключі до шкільних автобусів директорам загальноосвітніх навчальних закладів області.

Про це повідомляє Урядовий портал.

"Такі міські автобуси мають бути у кожній школі, де ми навчаємо наших дітей", - сказав Гройсман.

Він підкреслив, що "ці автобуси були куплені, тому що є децентралізація, тому що ми змінили систему фінансування". "Децентралізація – це можливість, яку ми сьогодні з вами використовуємо", - підкреслив Прем’єр-міністр, додавши, що сьогодні в області "безпрецедентно є сотні мільйонів гривень" додаткових надходжень до місцевих бюджетів.

Зазначимо, що за кошти Державного бюджету у 2016 р. Тернопільською обласною державною адміністрацією придбано 9 автобусів на суму у розмірі 14,16 млн грн.

На умовах співфінансування (70/30%) придбано 32 автобуси. Зокрема, 36 млн грн - освітня субвенція та 16,8 млн грн - з місцевих бюджетів.

Робоча поїздка Володимира Гройсмана до Тернопільської області / Фото: Анастасія Сироткіна. Укрінформ

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?> */ ?>