Набір у дорожні патрульні розпочнуть у грудні-січні

Набір у дорожні патрульні розпочнуть у грудні-січні

1889
Ukrinform
Очільник Міністерства внутрішніх справ Арсен Аваков заявив, що майже закінчено формування спільних з Департаментом патрульної поліції пропозицій щодо складу дорожньої патрульної поліції.

Про це повідомляє прес-служба Національної поліції України.

Зазначається, що Арсен Аваков закликав керівників обласних підрозділів поліції у найкоротший термін погодити характеристики підрозділу дорожньої патрульної поліції.

«Сподіваюсь, що процедури ці розпочнуться в грудні-січні і ми зможемо рухатися вперед», – повідомив Аваков.

Заступник Голови Національної поліції України Олександр Фацевич зазначив, що патрульна поліція буде забезпечувати безпеку на дорогах національного та міжнародного значення. Зокрема, патрулі працюватимуть на тих ділянках траси, де зафіксовано найбільший рівень ДТП. Дорожня поліція забезпечуватиме всі стаціонарні пости (понад 70), які є на території держави.

Також повідомляється, що формування Дорожньої патрульної поліції відбуватиметься в два етапи. Перший етап - це траси міжнародного значення. Відповідно, у структурах управління патрульної поліції будуть створені роти і батальйони дорожньої патрульної поліції, які будуть працювати безпосередньо на цих ділянках.

За словами Фацевича, до кінця 2017 року планується закінчення набору співробітників нового підрозділу і початок їх роботи на трасах національного значення. Підрозділи, які зараз несуть службу на трасах, на наступний рік будуть поетапно замінюватися.

«Ми оголосимо конкурс серед колишніх співробітників, а також будемо добирати нових в підрозділ патрульної поліції. Я прошу сприяти цьому», – повідомив Фацевич.

Безпеку на трасах регіонального значення будуть забезпечувати поліцейські групи реагування, які створюються у регіонах. До їх обов’язків входитимуть забезпечення безпеки, реагування на виклики «102» і забезпечення безпеки дорожнього руху регіональних трас.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>