Львів оформив кредит у 10 млн євро на впровадження електронного квитка

Львів оформив кредит у 10 млн євро на впровадження електронного квитка

1598
Ukrinform
Львівавтодор підписав угоду із Європейським банком реконструкції та розвитку щодо кредитного фінансування проекту автоматизованого збору оплати за проїзд у громадському транспорті.

Про це повідомляє сайт 032.ua

Відповідно до договору місто отримає від Європейського банку реконструкції та розвитку 10 млн євро на впровадження електронного квитка. Строк, на який надається кредит, – 13 років з пільговим періодом 3 роки.

Відсоткова ставка за користування кредитними коштами – шестимісячна Міжбанківська ставка Єврозони (Euribor) та маржа 7,0% річних.

Кредит надається під муніципальну гарантію Європейському банку реконструкції та розвитку з метою гарантування виконання зобов’язань Львівського комунального підприємства "Львівавтодор".

"Після сьогоднішньої церемонії підписання починається великий старт проекту. Наступний крок - це відбір банком та містом експертів, щоб структура, яка впроваджуватиме е-квиток мала найбільший досвід та була найбільш фаховою", - зазначив міський голова Львова Андрій Садовий.

Як повідомляв Укрінформ, 20 жовтня під час пленарного засідання Львівської міськради, депутати ухвалили рішення “Про погодження умов кредиту Європейського банку реконструкції та розвитку для реалізації проекту впровадження автоматизованої системи оплати проїзду у громадському транспорті м.Львова”.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>