На Волині півсотні гірників оголосили голодування

На Волині півсотні гірників оголосили голодування

1499
Ukrinform
Близько п'ятдесяти гірників недобудованої шахти "Нововолинська" №10, яким держава заборгувала зарплату за три місяці, розпочали голодування.

Про це повідомляє прес-служба Конфедерації вільних профспілок України.

"На знак протесту проти невиплати заробітної плати гірники шахти №10 «Нововолинська» оголосили голодування. Таке рішення одностайно ухвалено на зборах трудового колективу підприємства... Гірники налаштовані рішуче: відтак близько п’ятдесяти осіб із першої зміни уже голодують, до них мають намір приєднатися й колеги з другої зміни", - йдеться у повідомленні.

Зазначають, що директор недобудованої копальні Сергій Кожушкін намагався переконати працівників відмовитися від такого кроку. Проте працівники почали акцію, мотивуючи тим, що вже три місяці не отримують зарплатні. Також протестувальники вимагають приїзду міністра енергетики та включення добудови шахти до бюджету на наступний рік.

«Чогось особливого не просимо, вимагаємо лише погасити наявну заборгованість із зарплати, яка вже становить три місяці. Нам загалом заборгували 7 мільйонів гривень. За бажання такі гроші могли б і знайти. Також ми вимагаємо, щоб у державному бюджеті на наступний рік було передбачено фінансування на добудову копальні. А ще вимагаємо приїзду міністра енергетики і вугільної промисловості Ігоря Насалика», - зазначив голова первинного осередку НПГУ шахти №10 «Нововолинська» Василь Прадід.

У КВПУ нагадали, що 27 жовтня близько трьох сотень гірників нововолинських шахт перекривали митний перехід Ягодин. Крім того, шахтарі пікетували Верховну Раду та Кабінет Міністрів, вимагаючи виплати заробленого, але результату це не дало.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>