SELECT p.id,p.filename, p.memo_ukr memo, g.photo_id main_photo, g.name_ukr gname FROM photos p LEFT JOIN galleries g ON g.id=p.gallery_id AND g.photo_id=p.id WHERE p.gallery_id=? ORDER BY main_photo DESC, p.weight Акцією "Військовий контракт" харків’ян запрошували до ЗСУ - 29.10.2016 17:59 — Новини Укрінформ
Акцією "Військовий контракт" харків’ян запрошували до ЗСУ

Акцією "Військовий контракт" харків’ян запрошували до ЗСУ

Фото
1653
Ukrinform
Майже тисяча харків'ян стали гостями акції "Військовий контракт", що відбувається на площі Свободи в центрі міста.

Про це повідомляє кореспондент Укрінформу.

На центральній площі Харкова під українським прапором вишикувалися в ряд більше десяти одиниць техніки: БТРи, бронеавтомобілі "Дозор-Б", бронеавтомобіль Saxon, зенітна установка, військові санітарні автомобілі, техніка МНС, включаючи пожежні машини, вибухотехніка для підрозділів саперів, водяна гармата. На стендах представлені зразки стрілецької зброї та боєприпасів, причому заняття зі збирання-розбирання для охочих тут же проводять армійці, а також прикордонники, нацгвардійці, курсанти військових вишів. В агітаційних наметах - представники обласної служби зайнятості та військовослужбовці Харківського гарнізону: вони розповідають майбутнім контрактникам про особливості служби, соціальні гарантії (зарплата від 7 до 15 тис. грн на місяць), вакансії в підрозділах ЗСУ. У виконанні військового оркестру звучать патріотичні пісні. Працюють волонтерські майстер-класи з плетіння маскувальних сіток.

"Нинішня акція в підтримку престижу військової служби за контрактом - третя за рахунком від початку року. Вона організована обласним військкоматом за участі влади і обласної служби зайнятості й розрахована, в першу чергу, на молодь. Помічено, що за два-три тижні після акцій приплив контрактників в армії збільшується. До цього дня контракти підписали близько 2,5 тис. рекрутів - рекорд для регіону", - зазначив воєнком Харківського облвійськкомату полковник Юрій Калгушкін.

Харків військовий контракт

Як сказали кореспондентові Укрінформу в обласному центрі зайнятості, більше 30 відсотків від загального числа контрактників Харківщини - колишні безробітні, зареєстровані у місцевих центрах зайнятості.

Фото: Укрінформ/Мадієвський В'ячеслав


Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-