SELECT p.id,p.filename, p.memo_ukr memo, g.photo_id main_photo, g.name_ukr gname FROM photos p LEFT JOIN galleries g ON g.id=p.gallery_id AND g.photo_id=p.id WHERE p.gallery_id=? ORDER BY main_photo DESC, p.weight Дніпровці пробігли «Милю миру» - 22.10.2016 16:20 — Новини Укрінформ
Дніпровці пробігли «Милю миру»

Дніпровці пробігли «Милю миру»

Фото
1232
Ukrinform
Легкоатлетичний пробіг «Миля миру» пройшов центральними вулицями Дніпра. Участь у ньому взяли понад тисячу осіб.

Про це повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Цей чудовий захід проводиться з 1944 року. 25 жовтня 1944 року - в річницю визволення нашого міста від фашистських загарбників - спортсмени міста зібралися і відзначили це свято легкоатлетичною естафетою по проспекту Карла Маркса. У 1995 році ООН в честь свого 50-річчя провела у всіх країнах світу естафету «Дві милі миру». Вона збіглася з датою звільнення нашого міста. Головна її мета - «Мир у всьому світі». У змаганнях беруть участь кілька поколінь городян. І що цікаво, з часу заснування традиція проведення «Милі миру» у Дніпрі не переривалася», - зазначила президент федерації легкої атлетики Дніпра Марина Філатова.

Легкоатлетичний пробіг "Миля миру" у Дніпрі

У «Милі миру» взяли участь учні дитячо-юнацьких спортивних шкіл міста, загальноосвітніх навчальних закладів, студенти вищих навчальних закладів, технікумів та професійних технічних училищ, а також ветерани спорту.

Переможців визначили окремо серед чоловіків (хлопців) та серед жінок (дівчат). Найкращих спортсменів нагородили пам’ятними призами, медалями та дипломами.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-