Поблизу Майорська відкрили оновлений КП

Поблизу Майорська відкрили оновлений КП

Фото
1808
Ukrinform
У п’ятницю, 21 жовтня, в районі проведення АТО в Донецькій області відкрили новий контрольний пункт в'їзду-виїзду "Майорськ". До цього на дорожньому коридорі "Горлівка - Артемівськ " функціонував КПВВ "Зайцеве".

Про це інформує прес-служба Держприкордонслужби.

"Рішення про перенесення КПВВ "Зайцеве" ближче до лінії розмежування було прийняте для більш якісного посилення контролю за переміщенням осіб, транспортних засобів та вантажів. Також це дозволить зменшити можливість проникнення на підконтрольну територію злочинних елементів і ДРГ", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що нове місце розташування КПВВ виведе із сірої зони такі населені пункти, як Зайцеве, Майорськ, Курдюмівка, Одрадівка, Миколаївка, Кодима, що зменшить соціальну напругу і виключить потребу у перетинанні КПВВ жителями цих населених пунктів.

"Майорськ" побудували за удосконаленою технологією, яка дозволить зменшити час очікування для осіб, які прямують в обидва напрямки. В КПВВ організовано 29 робочих місць для інспекторів прикордонної служби на 4 в'їзних смугах руху та 4 виїзних, а також облаштовано окрему смугу для руху місцевих жителів. Пропускна спроможність подорожуючих в пішому порядку буде збільшена вдвоє порівняно з "Зайцевим".

Загалом пропускна спроможність контрольного пункту становить близько 7-8 тисяч осіб та 2 тисяч транспортних засобів. З метою своєчасного реагування на збільшення пасажиропотоку в КПВВ є можливість для здійснення реверсивного руху.

Як і раніше, до несення служби в контрольному пункті будуть залучатися лише ті прикордонники, які мають досвід роботи в пунктах пропуску та пройшли відповідну підготовку.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>