На Одещині виявили шість цехів, де нелегали шили abibas

На Одещині виявили шість цехів, де нелегали шили abibas

Фото, відео
2019
Ukrinform
На Одещині поліція виявила 6 нелегальних цехів з пошиття одягу та сумок під брендами відомих торгових марок.

Про це повідомляє прес-служба Департаменту боротьби зі злочинами, пов'язаними з торгівлею людьми (ДБЗПТЛ) Національної поліції України.

«Поліцейські встановили, що на підпільному виробництві працювали 26 громадян однієї з країн Азії. Частина іноземців потрапили на територію України нелегально, а інші перебувають з порушеннями міграційного законодавства. Проживали «робітники» в тих місцях, де й працювали. Під час обшуків вилучено близько 40 швейних станків, інше обладнання для виробництва одягу, готова продукція. Серед вилученого, зокрема, зимові чоловічі та дитячі куртки, чоловічій та жіночій спортивний одяг, сумки», - йдеться у повідомленні.

Крім того, оперативники виявили кліше відомих брендів, які використовувалися для підробки «фірмового найменування», а також лекала і значну кількість сировини для виготовлення продукції.

Загалом тільки готової продукції у підпільних цехах виявлено на суму близько мільйона гривень. Вартість вилученого обладнання для виготовлення  контрафактного товару склала понад 20 тисяч доларів США.

У помешканні одного з власників підпільного цеху під час обшуку вилучено паспорти нелегалів. Чоловік зберігав документи у себе для примусового утримання і впливу на робітників.

Виявлені іноземці передані до Головного управління Державної міграційної служби  в Одеській області для вирішення питання щодо поміщення їх до пункту тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства. Також вирішуватиметься питання щодо їх можливого подальшого видворення.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-