У львівському сквері «На валах» зустрілися захисники України різних епох

У львівському сквері «На валах» зустрілися захисники України різних епох

Відео
1957
Ukrinform
Захисники України різних епох «зустрілися» у Львові на Фестивалі військових традицій і звитяг Русі-України, в рамках якого демонструються військові однострої, спорядження, зброя та техніка різних періодів військової історії держави.

Про це повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Живий музей, облаштований у львівському сквері «На валах», ілюструє різні епохи розвитку українського війська. Тут представлені княжа доба, козаччина, Легіон січових стрільців, Українська галицька армія, військо УНР, підрозділи УПА та сучасні підрозділи ЗСУ й добровольчих формувань. Інсталяцію присвячено Дню захисника», - розповів організатор фестивалю - голова громадської організації «Товариство пошуку жертв війни «Пам’ять» Любомир Горбач.

Військові реконструктори пройшли Маршем слави вулицями обласного центру. В одному строю із ними - воїни добровольчих батальйонів, які зараз захищають Україну на Сході.

До Дня захисника України у місті проходить теренова гра «Легенди УПА». Учні з сіл і міст області змагаються на краще знання історії, туризму, з багатьох видів аматорського спорту, основ військової тактики. Крім того, проходять випробування на велоспритність, перевіряють свої знання в історичній вікторині.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-