SELECT p.id,p.filename, p.memo_ukr memo, g.photo_id main_photo, g.name_ukr gname FROM photos p LEFT JOIN galleries g ON g.id=p.gallery_id AND g.photo_id=p.id WHERE p.gallery_id=? ORDER BY main_photo DESC, p.weight На вулицях Донецька розклеїли листівки "Донбас - це Україна" - 09.09.2016 16:16 — Новини Укрінформ
На вулицях Донецька розклеїли листівки "Донбас - це Україна"

На вулицях Донецька розклеїли листівки "Донбас - це Україна"

Фото
3716
Ukrinform
У Донецьку в темний час доби в парку "кованих фігур", перед будівлею міської адміністрації було розповсюджено близько 250 агітаційних листівок з написом: "Донбас - це Україна".

Листівки з'явилися в темний час доби 6 вересня, повідомили на сайті "Інформаційний спротив".

Крім того, в Макіївці в ніч на 7 вересня на териконі в Гірницькому районі було встановлено прапор України. Місце його установки проукраїнськими патріотами було обнесено попереджувальними знаками про нібито "мінування".

Вибір місць проведення акцій був невипадковим і збігався з маршрутом проїзду кортежу ватажка бойовиків Захарченка для участі в урочистостях з нагоди чергової річниці звільнення Донбасу в ході Другої світової війни.

Як повідомлялося раніше, волонтери організації "Сестри милосердя" провели акцію, скинувши з безпілотного літального апарату на окупований Донецьк тисячі листівок з привітанням городян з Днем Незалежності України.

ФОТОГАЛЕРЕЯ (4 фото):

Листівки в Донецьку

Фото: ІС

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>