Рада змінила межі низки населених пунктів на Донбасі - 08.09.2016 19:07 — Новини Укрінформ
Рада змінила межі низки населених пунктів на Донбасі

Рада змінила межі низки населених пунктів на Донбасі

3270
Ukrinform
Народні депутати ухвалили низку постанов про зміни в адміністративно-ториторіальних устроях і встановлення меж окремих населених пунктів у Донецькій і Луганській областях.

Про це повідомляє кореспондент Укрінформу.

Зокрема, постанова №4896 передбачає зміни в адміністративно-територіальному устрої в Луганській області: зміну та встановлення меж міст Золоте та Гірське Попаснянського району Луганської області.

Постановою №4929 змінено межі міста Слов'янськ і Слов'янського району Донецької області; №4930 - змінено межі міста Бахмут та Бахмутського району Донеччини, а №4931 - межі міста Горлівка Донецької області.

Як зазначила перший заступник голови Верховної Ради Ірина Геращенко, необхідність змін в межах цих адміністративно-територіальних одиниць зумовлена тим, що на сьогодні низка населених пунктів частково знаходяться на територіях, підконтрольних українській владі, а частково - бойовикам.

За її словами, через це неможливо здійснювати соціальні виплати навіть мешканцям, які проживають на контрольованій Києвом території, оскільки адміністративний центр контролюють сепаратисти.

Після голосування за постанови голова Верховної Ради Андрій Парубій оголосив вечірнє пленарне засідання закритим.

Наступне розпочнеться у п'ятницю, 9 вересня, о 10.00.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>