Телевежу на Карачуні побудували на 40%

Телевежу на Карачуні побудували на 40%

756
Ukrinform
Станом на 5 червня на горі Карачун поблизу Слов’янська Донецької області звели 70-метрову конструкцію (11 секцій) із 180-и метрів телевежі.

Про це повідомляє у понеділок регіональний телеканал "ДоТБ".

"Будівництво телевежі на горі Карачун триває. Наразі зведено 70 із 180-и метрів самої щогли", - йдеться у повідомленні. 

За словами інженера засобів радіомовлення і телебачення Краматорської радіотелевізійної передаваючої станції Сергія Вінника, будівництво "йде за графіком", але інколи виникають складнощі. "Ми фактично вчимося, адже вже декілька років не було подібного будівництва. Тож все, що ми робимо – ми робимо вперше", – зазначає він.

Наразі на передавальну станцію вже завезли антени та інше обладнання для радіо і телеефіру. Обладнання українського виробництва проходить перевірку та готується до встановлення.

Як відомо, Президент України Петро Порошенко під час поїздки до Слов'янська 5 липня заявив, що розраховує на будівництво телевежі на горі Карачун за 2 місяці. Він підкреслив важливість відновлення українського телерадіомовлення на Донбасі в умовах, коли в рамках гібридної війни ворог веде потужну інформаційну диверсію.

Раніше голова Донецької облдержадміністрації, керівник військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський звинувачував керівника Концерну радіомовлення, радіозв'язку та телебачення у саботажі відновлення телевежі.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-