Мерія Ужгорода наказала припинити скандальне будівництво перед драмтеатром

Мерія Ужгорода наказала припинити скандальне будівництво перед драмтеатром

Укрінформ
У п'ятницю на площі перед драмтеатром у центрі Ужгорода забудовник почав знімати грунт на клумбі, тут планували розпочати будівельні роботи з облаштування паркінгу та офісного центру. 

Про це повідомляє прес-служба Ужгородської міськради.

Утім, через протести громадськості та швидке реагування міськради, роботи забудовнику наказали припинити. Тепер чекають на висновок архітектурно-будівельної інспекції щодо доцільності будівництва.

«Міська влада Ужгорода здійснила першочергові кроки для зупинення розпочатих сьогодні вранці будівельних робіт біля обласного муздрамтеатру на приватній ділянці, де днями зрізали 4 сріблясті ялинки. Зокрема, терміново скликали позачергове засідання виконкому, де одностайну підтримку отримало рішення про скасування через невідповідність містобудівних умов та обмежень забудови цієї земельної ділянки в Ужгороді», - йдеться в повідомленні.

У ході обговорення міський голова Ужгорода Богдан Андріїв наголосив: попри те, що ділянка продана з аукціону ще в 2009 році і що власник має державний акт на право власності на землю, є неприпустимим проведення забудови в ареалі одного з культурницьких об’єктів Ужгорода.

Разом із тим, головний архітектор міста Олег Боршовський зазначив, що забудовники приступили до робіт із численними порушеннями, зокрема, без влаштування необхідних огорож будівельного майданчика, зняття грунтового покриву, без розміщення паспорта об’єкту тощо.

Відтак зараз, із прийняттям сьогоднішнього рішення виконкому про скасування містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки, забудовник не має підстав для продовження робіт.

Очікується також реагування на звернення Ужгородської міської ради до Державної архітектурно-будівельної інспекції України та Управління державної архітектурно-будівельної інспекції у Закарпатській області про скасування декларації на початок будівельних робіт через допущені забудовником порушення, повідомляють у прес-службі Ужгородської міськради.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-