SELECT p.id,p.filename, p.memo_ukr memo, g.photo_id main_photo, g.name_ukr gname FROM photos p LEFT JOIN galleries g ON g.id=p.gallery_id AND g.photo_id=p.id WHERE p.gallery_id=? ORDER BY main_photo DESC, p.weight На Львівщині знайшли підпільний пивзавод - 08.08.2016 17:07 — Новини Укрінформ
На Львівщині знайшли підпільний пивзавод

На Львівщині знайшли підпільний пивзавод

Фото
1608
Ukrinform
Підпільну пивоварню виявили працівники податкової міліції на Львівщині.

Про це повідомляє прес-служба ДФС у Львівській області.

«У Буському районі працівники податкової міліції ГУ ДФС у Львівській області виявили підпільну пивоварню. Процес пивоваріння і реалізації хмільного напою через торговельну мережу області був поставлений «на потік», а технологічне обладнання не поступалося відомим пивоварням. Щоправда, для заощадження грошей і несплати податків власники не потурбувалися про реєстрацію свого «бізнес-проекту» та отримання необхідних дозволів і ліцензій», - йдеться в інформації.

Правоохоронці виявили спецобладнання, 18 чанів для варіння та бродіння, шланги, електронасоси, 50-літрові металеві бочки, пластикові пляшки для розливу готової продукції, пшеницю, ячмінь, кукурудзу, хміль, карамель у гранулах тощо. Вони також здійснили відбір взірців готової продукції на місці виробництва та в місцях реалізації для експертного дослідження.

Загальна вартість виявленої готової продукції, сировини та предметів виробництва сягає понад 2 млн грн.

Підпільна пивоварня

Фото: ДФС


Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-