Львів рекультивуватиме Грибовицьке сміттєзвалище коштом ЄС - Садовий

Львів рекультивуватиме Грибовицьке сміттєзвалище коштом ЄС - Садовий

1591
Ukrinform
У Міністерстві регіонального розвитку підтримали проект львівської влади рекультивації Грибовицького сміттєзвалища та будівництва сміттєпереробного заводу у співробітництві з Європейським інвестиційним банком.

Про це заявив у відеозверненні мер Львова Андрій Садовий, повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

"Ми... отримали позитивне рішення у Міністерстві регіонального розвитку щодо нашого проекту з Європейським інвестиційним банком. Мова йде про рекультивацію Грибовицького сміттєзвалища та будівництво сміттєпереробного заводу за гроші банку Європейського Союзу", - зазначив міський голова.

Також Садовий наголосив, що наразі поточне вивезення сміття з міста відбувається без затримок. "Незважаючи на опір та перепони, на блокування, прибирання міста та вивезення сміття забезпечується практично безперебійно. Всі, хто пророчив, що Львів захлинеться сміттям, не отримали бажаного результату. Однак я не виключаю, що з осені спроби дестабілізації відновляться. Для деяких політиків будь-які проблеми у Львові - це єдиний шанс нагадати про своє існування", - підкреслив мер.

Як повідомлялось, 29 травня на Грибовицькому сміттєзвалищі під Львовом виникла пожежа. Під час її гасіння стався зсув сміття, яке поглинуло трьох рятувальників та інженера-еколога комунального підприємства «Збиранка», що опікувалось полігоном ТПВ.

Після рішення територіальних громад закрити звалище обласний центр мусив вивозити відходи в інші регіони, що викликало спротив їх мешканців. На початок рекультивації сміттєзвалища, яка відкладалась протягом багатьох років, львівські депутати виділили 10 мільйонів гривень. Роботи мали розпочатись на початку серпня.


Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-