Дружина замовила вбивство чоловіка двом курсантам Нацакадемії

Дружина замовила вбивство чоловіка двом курсантам Нацакадемії

2100
Ukrinform
Скеровано до суду обвинувальний акт стосовно двох курсантів Національної академії Сухопутних військ, які вчинили замовне вбивство.

Про це повідомляє на персональному сайті головний військовий прокурор Анатолій Матіос.

"Військова прокуратура Хмельницького гарнізону скерувала до Славутського міськрайонного суду Хмельницької області обвинувальний акт стосовно двох курсантів 1 курсу Національної Академії Сухопутних військ імені гетьмана П. Сагайдачного Б. та О. за вчинення ними злочину, передбаченого п.п. 6, 11, 12 ч. 2 ст. 115 КК України. Також щодо цивільної особи К. за підозрою у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого п.п.11, 12 ч. 2 ст. 115 КК України (замовне вбивство вчинене з корисливих мотивів групою осіб)", - йдеться у повідомленні.

Як зазначає головний військовий прокурор, встановлено, що один з курсантів академії, діючи на замовлення 30-річної дружини покійного, завітав у гості до потерпілого і умисно наніс численні удари по голові чоловіка. У цей час для підмоги в разі опору жертви за діями виконавця злочину спостерігав його спільник - товариш по навчанню. Після холоднокровного вбивства курсанти залишили приміщення квартири і на потязі з м. Славута повернулися до Львова.

Підозрювана замовила вбивство чоловіка через бажання останнього після розлучення самостійно виховувати їхню спільну дитину. Вона до найменших деталей спланувала з виконавцями хід злочину.

Кримінальним кодексом України визначено покарання за вчинення цього злочину у вигляді позбавлення волі терміном від 10 до 15 років або довічного позбавлення волі.


Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-