Санаторій у Ворзелі відсудили у фірми-учасниці "земельної схеми"

Санаторій у Ворзелі відсудили у фірми-учасниці "земельної схеми"

781
Ukrinform
Прокуратура Київської області домоглася в суді повернення до державної власності санаторію "Україна" вартістю майже 13 млн грн.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури.

"Завдяки прокуратурі Київської області державі повернуто санаторій "Україна" вартістю майже 13 млн гривень, який було незаконно відчужено", - йдеться у повідомленні.

У прокуратурі зазначили, що у 2000 році рішенням виконавчого комітету Ірпінської міської ради було визнано право власності на об’єкти нерухомого майна дочірнього підприємства санаторію "Україна" за одним із суб’єктів господарювання.

Захищаючи інтереси держави, прокуратурою міста Ірпеня заявлено позов до суду щодо витребування з незаконного володіння 1 відділення санаторію "Україна" в смт. Ворзель. Господарський суд Київської області повністю підтримав позицію прокуратури.

Згодом на виконання рішення Господарського суду Київської області, відділом державної виконавчої служби Ірпінського міського управління юстиції відкрито виконавче провадження та 19.01.2016 майно 1 відділення санаторію "Україна" відповідно до акту прийому-передачі передано державі в особі Фонду державного майна України.


Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-