П’ять об’єднаних громад обирають голів

П’ять об’єднаних громад обирають голів

3272
Ukrinform
У неділю, 31 липня, до 172 існуючих об’єднаних територіальних громад додадуться ще п’ять. Відповідно до постанови ЦВК, перші вибори місцевих голів та депутатів відбудуться у трьох об’єднаних територіальних громадах Рівненської області та двох – Харківської області.

Про це передає прес-служба Міністерства регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України. 

"На Рівненщині вибори пройдуть у Смизькій селищній, Висоцькій та Пісківській сільських об’єднаних громадах. У Харківській області голів та депутатів вперше обиратимуть у Мереф’янській міській та Чкаловській селищній об’єднаних громадах", - йдеться в публікації.

Наразі згадані об’єднання не відповідають затвердженим урядом перспективним планам формування територій громад областей.

Нагадаємо, раніше перший заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ В’ячеслав Негода зазначав, що навіть ті громади, які об’єдналися не за перспективним планом, у разі прийняття законопроектів про приєднання громад, матимуть шанс стати спроможними до розвитку.

Як відомо, центральна виборча комісія призначила перші вибори також на 28 серпня 2016 року у семи об’єднаних громадах: у Іллінецькій міській та Вапнярській селищній об’єднаних громадах Вінницької області, у Люблинецькій селищній об’єднаній громаді Волинської області, у Долинській сільській об’єднаній громаді Запорізької області, у Мирогощанській, Локницькій та Козинській сільських об’єднаних громадах Рівненської області.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>