Бучанський ліс повертатимуть через суд

Бучанський ліс повертатимуть через суд

Укрінформ
Прокуратура Київської області звернулася до суду з вимогою повернути незаконно відчужений ліс в місті Буча. 

Про це інформує прес-служба ГПУ.

"Землями лісового фонду може розпоряджатись тільки Кабінет Міністрів. Реагуючи на виявлені порушення, прокуратура Київської області звернулася до суду з вимогами визнати недійсними рішення міської ради, договорів оренди та суборенди і повернення незаконно відведених земельних ділянок до числа земель лісового фонду", - йдеться у повідомленні.

У ГПУ зазначили, що у 2015 році Бучанська міська рада, порушуючи вимоги земельного та лісового законодавства, надала у користування  юридичній особі, за рахунок земель Бучанської лісової дачі Бучанської лісогосподарської установи, земельні ділянки загальною площею 2,6855 га терміном на 5 років для будівництва і обслуговування спортивного тенісного клубу та житлової забудови, будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку по вул. Лісовій у м. Буча.

Після цього Бучанська міська рада надала згоду на передачу в суборенду частину земельної ділянки площею 2,0112 га для будівництва і обслуговування спортивного тенісного клубу та житлової забудови.

Фото: kotsubynske.com.ua

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-